Producenci
Koszty transportu i terminy dostaw
Koszty transportu i terminy dostaw

Przesyłki są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej lub firmy GLS. Każda paczka powinna zostać dostarczona następnego dnia roboczego, od momentu nadania.

Koszty transportu

  • Kurier - przedpłata na konto - 30,00 zł
  • Odbiór osobisty - 0,00 PLN 

W przypadku wybrania opcji odbiór osobisty po otrzymaniu telefonu/wiadomości mailowej od naszego konsultanta, mogą Państwo odebrać przesyłkę pod adresem: 

ul. Ozimska 184
45-310 Opole
w godz. 8:00 - 17:00

Zamówienia będą realizowane w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych plus 1 dzień roboczy na dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską. Całkowity czas realizacji zamówienia wynosić maksymalnie 4 dni robocze. Oczywiście podawany wyżej czas jest okresem maksymalnym i może zostać swobodnie skrócony w zależności od rodzaju zlecenia.

Czas dostawy liczony jest od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Sklep UVLAMPA nie ponosi odpowiedzialności za wydłużenie szacunkowego czasu dostawy z winy firm świadczących usługi przewozowe.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl